Wywłaszczenie i odszkodowania za nieruchomości

Adwokat Remigiusz Gołębiowski

Podkreślenie Adwokata

kom: 601 935 001

PL UK DE IT FR ES NO NL JP JP

Wywłaszczenie i odszkodowania za nieruchomości

Nasza Kancelaria Adwokacka wyspecjalizowana jest w przeprowadzaniu procedur związanych z wywłaszczeniem nieruchomości, zarówno w okresie PRL, jak i w kontekście obecnych inwestycji, na przykład infrastrukturalnych. Reprezentujemy klientów w sprawach dotyczących nieruchomości przejętych na mocy prawa, decyzji administracyjnych, umów, czy orzeczeń sądowych.

Korzystając z naszych usług, otrzymują Państwo rzetelną informację dotyczącą możliwości odzyskania przejętej nieruchomości oraz innych roszczeń związanych z przymusowym pozbawieniem prawa własności.

W ramach naszej praktyki, reprezentujemy klientów w procesach o uzyskanie odszkodowania za wywłaszczone nieruchomości. Pomoc prawnika jest niezbędna, aby uniknąć sytuacji, w której organy odmawiają sprawiedliwego odszkodowania. Profesjonalne wsparcie może również znacząco przyczynić się do uzyskania wyższej rekompensaty w krótszym czasie.

Oferujemy kompleksową reprezentację przed organami administracji publicznej i sądami administracyjnymi. Jeśli to konieczne, podejmujemy działania w celu ustalenia dziedziców oraz poszukiwania archiwalnych dokumentów.

W przypadkach, gdy wywłaszczenie wynika z bezprawnego działania władz publicznych, podejmujemy działania przeciwko Skarbowi Państwa. Naszym celem jest skuteczna obrona interesów klientów w złożonych sprawach dotyczących nieruchomości.

Wywłaszczenie i odszkodowania za nieruchomości

Słowa kluczowe:

Zobacz inne usługi z kategorii > Odszkodowania
Odszkodowania Wywłaszczenie i odszkodowania za nieruchomości Odszkodowania komunikacyjne - adwokat Łódź, Warszawa