Prawo karne, karne-skarbowe

Adwokat Remigiusz Gołębiowski

Podkreślenie Adwokata

kom: 601 935 001

PL UK DE IT FR ES NO NL JP JP

Prawo Karne, Karne-skarbowe

Zakres prowadzonych przez Kancelarię spraw od wielu lat obejmuje kompleksowa pomoc prawną z zakresu prawa karnego, zarówno dla osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych. Świadczona przez Kancelarię pomoc prawna obejmuje pełnienie funkcji obrońcy – od momentu zatrzymania przez Policję, przez postępowanie przygotowawcze, postępowanie sądowe jak również postępowanie w sprawie o wykonania kary. Jednocześnie nasi specjaliści zajmują się profesjonalnym reprezentowaniem osób pokrzywdzonych przez sprawcę przestępstwa – dbają o ich interesy, dążą naprawienia doznanej w wyniku przestępstwa szkody, a co najważniejsze dbają o zaspokojenie poczucia sprawiedliwości osoby pokrzywdzonej oraz ochronę stosunków społecznych poprzez eliminowanie z życia społecznego sprawców przestępstw.

W związku z powyższym Kancelaria oferuje profesjonalną pomoc prawną z zakresu prawa karnego, a doświadczenie zawodowe naszych specjalistów skupia się w szczególności na zagadnieniach dotyczących:

W związku zaś ze specyfiką postępowania karnego ważne jest szybkie podjęcie kroków celem zabezpieczenia interesów Klienta, dlatego też tak ważne jest uzyskanie szybkiej kompleksowej porady prawnej od specjalisty z zakresu prawa karnego, który dokona wnikliwej analizy wszelkich elementów sprawy dla zapewnienia wygranej. Pierwsze czynności w sprawie (zatrzymanie, złożenie wyjaśnień, odmowa składania wyjaśnień) mają bowiem ogromne znaczenie dla dalszego toku postępowania. Pomyślny wynika postępowania karnego jest zatem wynikiem wiedzy i ciężkiej pracy, a także poświęcenia dla sprawy. Powyższe może zapewnić nasza Kancelaria prawna. Udzielana przez nas pomoc prawna obejmuje bowiem każdy etap postępowania przygotowawczego, sądowego i wykonawczego, w tym w szczególności:

Mając na względzie powyższym należy podkreślić, iż nasza Kancelaria wspiera klientów w sprawach karnych niezależnie od etapu, na jakim sprawa obecnie się znajduje, czyli przed wszczęciem postępowania karnego (np. przy złożeniu zeznań w charakterze świadka), w postępowaniu przygotowawczym (przed prokuratorem lub policją), na etapie postępowania sądowego I i II instancji, w postępowaniu wykonawczym (po wydaniu prawomocnego wyroku i w trakcie wykonywania orzeczonej kary), a także w postępowaniu nadzwyczajnym (sporządzenie kasacji, wniosku o odszkodowanie, wniosku o ułaskawienie). Na profesjonalną pomoc prawną mogą również liczyć osoby pokrzywdzone w wyniku przestępstwa, które dzięki naszej pomocy będą miały poczucie bezpieczeństwa i gwarancję fachowej opieki prawnej.

Prawo karne, karne-skarbowe

Słowa kluczowe: kancelaria prawo karno-skarbowe, kancelaria sprawy karno-skarbowe Warszawa, prawo karno-skarbowe adwokat Warszawa, prawo karno-skarbowe Warszawa, kancelaria prawo karne, kancelaria sprawy karne Warszawa, prawo karne adwokat Warszawa, prawo karne Warszawa,

Zobacz inne usługi z kategorii > Prawo
Prawo Rodzinne i Opiekuńcze, rozwód w Warszawie Prawo administracyjne Prawo autorskie Prawo cywilne Prawo karne, karne-skarbowe Prawo pracy Prawo spadkowe Prawo wekslowe Prawo ochrony środowiska Prawo energetyczne Prawo budowlane Prawo bankowe Prawo handlowe, prawo spółek Prawo transportowe Prawo lokalowe Prawo medyczne Prawo farmaceutyczne Prawo rolne Prawo spółdzielcze Prawo papierów wartościowych