Mienie zaburzańskie

Adwokat Remigiusz Gołębiowski

Podkreślenie Adwokata

kom: 601 935 001

PL UK DE IT FR ES NO NL JP JP

Mienie zaburzańskie

Kancelaria Adwokacka Remigiusza Gołębiowskiego proponuje profesjonalne usługi doradztwa prawego dla przedwojennych posiadaczy nieruchomości zlokalizowanych poza współczesnymi obszarami Rzeczypospolitej Polskiej lub ich dziedziców w wszelkich sprawach zmierzających do uzyskania zadośćuczynienia za tzw. mienie zabużańskie.

Reprezentujemy naszych klientów na każdym etapie procesu – zarówno w trakcie procedur administracyjnych, jak i w kwestiach rozpatrywanych przez sądy administracyjne województw oraz Naczelny Sąd Administracyjny. Nasze działania są kompleksowe, ponieważ pomagamy w gromadzeniu dokumentacji niezbędnej do uzyskania odszkodowania. Prowadzimy postępowania dotyczące uzyskania uznania za zmarłego, potwierdzenia nabycia spadku, potwierdzenia obywatelstwa polskiego, oraz uzgadniania treści aktów stanu cywilnego. Aktywnie kierujemy wnioski do właściwych organów i archiwów państwowych – także tych zagranicznych – w celu zlokalizowania i udostępnienia dokumentacji dotyczącej pozostawionych poza granicami RP nieruchomości.

W świetle ostatnich orzeczeń sądów administracyjnych, w tym Naczelnego Sądu Administracyjnego, dotyczących warunków uzyskania prawa do zadośćuczynienia za mienie zabużańskie, wsparcie doświadczonego prawnika staje się niezmiernie wartościowe w dążeniu do korzystnego rozstrzygnięcia.

Jeśli więc potrzebują Państwo pomocy prawnej w kwestii uzyskania rekompensaty za mienie zabużańskie, serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą Kancelarią.

Mienie zaburzańskie

Słowa kluczowe:

Zobacz inne usługi z kategorii > Inne sprawy
Obsługa prawna firm, przedsiębiorstw Europejski nakaz zapłaty Klienci Holenderscy Nieruchomości Ochrona wizerunku podmiotów gospodarczych i osób fizycznych w internecie Służebność przesyłu Wywłaszczenie nieruchomości Ubezpieczenia społeczne, emerytury i renty Opłata skarbowa ViaToll Ekstradycja i europejski nakaz aresztowania Kolejnictwo Pranie brudnych pieniędzy Postępowanie egzekucyjne i zabezpieczające Umowy nieruchomości Adwokat polsko-angielski Adwokat polsko-niemiecki Zakładanie, przekształcenie i likwidacja spółki akcyjnej Prawo francuskie Mienie zaburzańskie Prowadzenie sprawy adwokat Warszawa