Klienci Holenderscy

Adwokat Remigiusz Gołębiowski

Podkreślenie Adwokata

kom: 601 935 001

PL UK DE IT FR ES NO NL JP JP

Klienci Holenderscy, prawo holenderskie, umowy

Kancelaria prawna - obługa klientów z Holandii. Nasza kancelaria zajmuje się prawem cywilnym, gospodarczym i praktycznie wszystkimi rodzajami prawa pracy.

Zajmujemy się o umowami o pracę, delegacjami, pracą przez spółkę osobową, czy freelancerów. Zajmujemy się zarówno zatrudnianiem jak i zwalnianiem pracowników (indywidualnym i zbiorowym), w tym kadry zarządzającej. Możemy również dostosować dokumenty (umowy o pracę, plany i polityki) do aktualnie obowiązującego niderlandzkiego prawa pracy. Doradzamy przy restrukturyzacjach, zmianie miejsca pracy, harmonizacji warunków pracy. Doradzamy w sporach z radami zakładowymi oraz udzielamy porad radom zakładowym, w tym Europejskim radom zakładowym. Udzielamy porad i reprezentujemy naszych klientów w sporach postępowaniach sądowych takich jak zwolnienia, zmiany warunków pracy, spory związane z zakazem konkurencji itp.

Naszą specjalizacją są wszystkie transgraniczne sprawy z dziedziny prawa pracy. Nasi prawnicy doradzają, na przykład o najkorzystniejszych konstrukcjach biorąc pod uwagę również aspekty ubezpieczeń socjalnych, podatków, emerytur i imigracji. Doradzamy także w wypadku zatrudnień i zwolnień pracowników, związanych z kilkoma krajami.

Reprezentujemy zarówno pracodawców, jak i rady zakładowe oraz pracowników. Wśród pracowników reprezentujemy głównie kadry zarządzające, management i expatów.

Kancelaria prawna Law Offices prowadzona pod kierownictwem adwokata Remigiusza Gołębiowskiego jest prawdopodobnie jedyną w Polsce kancelarią oferującą kompleksową obsługę prawną przeznaczoną dla obywateli Królestwa Niderlandów oraz dla ludności niderlandzkojęzycznej. Nasze bogate doświadczenie zawodowe i akademickie zdobyte w Polsce i za granicą oraz znajomość rynku holenderskiego i belgijskiego z pewnością mogą być przydatne dla Klientów mających styczność ze sprawami polskimi w życiu osobistym i zawodowym, oraz w toku wykonywanej działalności gospodarczej.

Świadczymy nasze wyspecjalizowane usługi na rzecz zarówno osób fizycznych, jak i przedsiębiorców różnych specjalizacji. W swej wielowątkowej ofercie proponujemy różnorodne formy działania, poczynając od tworzenia, opiniowania i negocjowania umów w obrocie powszechnym, konsumenckich oraz handlowym, kończąc na fachowej reprezentacji w postępowaniach spornych przed sądami cywilnymi, karnymi i administracyjnymi oraz w postępowaniach administracyjnych na terenie całej Rzeczpospolitej Polskiej. Sporządzamy opinie prawne i złożone analizy, wykorzystując w swojej pracy nie tylko dogłębną znajomość przepisów prawa, orzecznictwa i poglądów nauki, ale także opieramy swoje działania na rozumieniu praktyki obrotu oraz wykorzystywaniu elementów analizy ekonomicznej. Znając biegle języki obce i stosując nowoczesne technologie prawnicy Kancelarii w żadnej mierze nie są ograniczeni w świadczeniu swych usług, w szczególności oferując pomoc prawną na odległość. Stale rozwijając swoje umiejętności i kompetencje miękkie, oferujemy pomoc w zakresie pozasądowego rozwiązywania sporów. Uwzględniając w swojej pracy w najwyższym stopniu potrzeby przedsiębiorców, pomagamy na terenie Polski tworzyć spółki, otwierać oddziały i przedstawicielstwa, a także prowadzimy kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych na stałych zasadach.

Kancelaria Adwokacka Remigiusza Gołębiowskiego zajmuje się tematyką prawa holenderskiego:

Holenderskie prawo rodzinne

Uprzejmie informujemy również, że w obrocie międzynarodowym z Obywatelami Niderlandów świadczymy również usługi prawne z zakresu szeroko rozumianego prawa rodzinnego i prawa rodzinnego transgranicznego. W zakresie świadczonej pomocy prawnej oferujemy pełną dyskrecję oraz wsparcie od pierwszego spotkania po zakończenie postępowania. Nasza Kancelaria posiada doświadczenie w trudnych spadach rodzinnych. Zajmujemy się w szczególności sprawami obywateli holenderskojęzycznych o:

Nasza Kancelaria zajmuje się również międzynarodowymi sprawami rozwodowymi. Oprócz reprezentacji Klienta w Sądzie przez adwokata w zakres świadczonych przez Naszą Kancelarię usług wchodzi również prowadzenie czynności z zakresu:

Jako Klienci Kancelarii z doświadczeniem w obsłudze Klientów z Holandii mogą Państwo liczyć na profesjonalną i zrozumiałą pomoc prawną, mając jednocześnie pełną kontrolę i stały dostęp do wszelkich istotnych informacji w sprawie. Priorytetem Kancelarii jest wysoka jakość oferowanych usług i satysfakcja Klientów, dlatego też do każdej ze spraw podchodzimy indywidualnie, kierując się zaistniałymi okolicznościami oraz dobrem naszego Klienta.

Klienci Holenderscy

Słowa kluczowe: kancelaria adwokacka Warszawa, adwokat Warszawa centrum, ekstradycja z Holandii do Polski, pomoc prawna w Holandii, prawo holenderskie, umowa polsko holenderska, europejski nakaz aresztowania Holandia, sprawa karna w Holandii, prawnik polsko-holenderski

Zobacz inne usługi z kategorii > Inne sprawy
Obsługa prawna firm, przedsiębiorstw Europejski nakaz zapłaty Klienci Holenderscy Nieruchomości Ochrona wizerunku podmiotów gospodarczych i osób fizycznych w internecie Służebność przesyłu Wywłaszczenie nieruchomości Ubezpieczenia społeczne, emerytury i renty Opłata skarbowa ViaToll Ekstradycja i europejski nakaz aresztowania Kolejnictwo Pranie brudnych pieniędzy Postępowanie egzekucyjne i zabezpieczające Umowy nieruchomości Adwokat polsko-angielski Adwokat polsko-niemiecki Zakładanie, przekształcenie i likwidacja spółki akcyjnej Prawo francuskie Odszkodowania