Jak odpowiadać na pytania na rozprawie rozwodowej, przykładowe pytania do świadka

Adwokat Remigiusz Gołębiowski

Podkreślenie Adwokata

kom: 601 935 001

PL UK DE IT FR ES NO NL JP JP

Zanim zajmiemy się w tym wpisie samymi odpowiedziami na pytaniami zadawane przez sąd, musimy nadmienić, że jeśli zatrudnili Państwo adwokata to wpierw warto uważnie przeczytać przygotowanego przez niego pismo procesowe.

Przykładowe pytania do świadka w sprawie o rozwód

Jak odpowiadać na pytania na rozprawie rozwodowej?

Najważniejsze jest mieć w głowie to, że zwracamy się do sądu, więc nawet jeżeli pytanie do nas adwokat lub pełnomocnik to odpowiadamy w stronę sędziego. Używamy wtedy zwrotu „Wysoki Sądzie”. Oczywiście trzeba odpowiadać przy tym na konkretne pytania, nie wtrącać się, no i przede wszystkim mówić prawdę.

Jak odpowiadać na pytania na rozprawie rozwodowej, przykładowe pytania do świadka

Słowa kluczowe:

Zobacz inne usługi z kategorii > Porady - poczytaj
Otrzymałem wyrok nakazowy – co dalej robić? Jak odpowiadać na pytania na rozprawie rozwodowej, przykładowe pytania do świadka Skuteczny drogi prawnik – jak wybrać najlepszego specjalistę? Ile wynosi podatek od odszkodowania zasądzonego przez sąd Podatek od odszkodowania powypadkowego, z oc sprawcy Wysokość odszkodowania za uraz psychiczny Odmowa wypłaty przez ubezpieczyciela odszkodowania z oc sprawcy Odsetki od odszkodowania OC Zgoda leasingu na wypłatę odszkodowania Wezwanie do zwrotu odszkodowania Dziedziczenie odszkodowania Jaka kwota odszkodowania za potrącenie na pasach Odszkodowania rolnicze