Adwokat Grójec

Adwokat Remigiusz Gołębiowski

Podkreślenie Adwokata

kom: 601 935 001

PL UK DE IT FR ES NO NL JP JP

Kancelaria adwokacka Grójec

Kancelaria Adwokacka Remigiusza Gołębiowskiego zaprasza Klientów nie tylko z Warszawy ale również z miast z okolicy takich jak Grójec. Do kontaktu z nami zapraszamy zarówno osoby fizyczne jak i osoby prowadzące działalność gospodarczą. Zajmujemy się szerokim zakresem spraw, które związane są z prawem karnym, prawem cywilnym, prawem rodzinnym, prawem podatkowym oraz prawem międzynarodowym.

Adwokat Remigiusz Gołębiowski reprezentuje Klientów w sądach oraz przed innymi organami. Zajmuje się sprawami nie tylko osób oraz podmiotów gospodarczych z Warszawy, czy Grójca ale również z całej Polski jak i zagranicy. Posiada wieloletnie doświadczenie w zawodzie adwokata. Zakres prac kancelarii obejmuje m.in. udzielanie porad prawnych, przygotowanie opinii oraz ekspertyz, a także sporządzanie i opiniowanie projektów pism i umów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej kancelarii oraz do kontaktu.

Adwokat Grójec

Słowa kluczowe:

Zobacz inne usługi z kategorii > Nasze kancelarie
Adwokat Ostrołęka Adwokat Legionowo Adwokat Grójec Adwokat Pruszków Adwokat Góra Kalwaria Adwokat Konstancin-Jeziorna Adwokat Otwock Adwokat Bielany - Warszawa Adwokat Wyszków