Prawo francuskie

Adwokat Remigiusz Gołębiowski

Podkreślenie Adwokata

kom: 601 935 001

PL UK DE IT FR ES NO NL JP JP

Prawo francuskie - porady prawne

Kancelaria Adwokata Remigiusza Gołębiowskiego Lex Offices oferuje kompleksową pomoc prawną klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom w zakresie doradztwa prawnego i reprezentacji sądowej w sprawach związanych z prawem francuskim. Zespół Kancelarii, który tworzą doświadczeni i wykwalifikowani w zakresie prawa prawnicy, którzy posiadają doświadczenie w obu systemach prawnych. Pozwala to na obsługę zarówno klientów francuskojęzycznych w Polsce jak i klientów polskojęzycznych we Francji. Celem Kancelarii jest bowiem wyjście naprzeciw potrzebom Klientów – przedsiębiorstw i obywateli europejskich, którzy potrzebują solidnej i zrozumiałej pomocy prawnej w związku z wstąpieniem Polski do Unii Europejskiej. Postępująca integracja europejska oraz szereg ułatwień wprowadzanych dla obywateli Państw Członkowskich kreuje szereg możliwości rozwoju dla polskich firm, pracowników oraz specjalistów z różnych branż gospodarki.

Profesjonalizm oraz znajomość języka francuskiego i polskiego pozwala nam zaoferować zrozumiałą obsługę prawną na wielu płaszczyznach, w tym w szczególności w zakresie:

Znajomość różnic pomiędzy prawem polskim a francuskim, a także wiedza i doświadczenie naszych prawników pozwala na udzielenie kompleksowej pomocy prawnej dla Klientów w zakresie doradztwa gospodarczego i reprezentacji sądowej, w formie zrozumiałej dla klientów polskojęzycznych i francuskojęzycznych. Dodatkowym atutem naszej Kancelarii jest znajomość języka, kultury i zwyczajów obydwu krajów, co gwarantuje wysoki poziom jakości świadczonych usług i orientację biznesową, a także indywidualne podejście do każdego Klienta.

W czym może pomóc specjalista z prawa francuskiego?

Uprzejmie informujemy również, że w obrocie międzynarodowym z klientami francuskimi świadczymy również usługi prawne z zakresu prawa rodzinnego i prawa rodzinnego transgranicznego. W zakresie świadczonej pomocy prawnej oferujemy pełną dyskrecję oraz wsparcie od pierwszego spotkania po zakończenie postępowania. Nasza Kancelaria posiada doświadczenie w trudnych spadach rodzinnych. Zajmujemy się w szczególności sprawami obywateli francuskojęzycznych o:

Jako Klienci Kancelarii z doświadczeniem w obsłudze klientów francuskich mogą Państwo liczyć na profesjonalną i zrozumiałą pomoc prawną, mając jednocześnie pełną kontrolę i stały dostęp do wszelkich istotnych informacji w sprawie. Priorytetem Kancelarii jest wysoka jakość oferowanych usług i satysfakcja Klientów.

Prawo francuskie

Słowa kluczowe: prawo francuskie, specjalista prawa francuskiego, porady prawne prawo francuskie, adwokat prawo francuskie

Zobacz inne usługi z kategorii > Inne sprawy
Obsługa prawna firm, przedsiębiorstw Europejski nakaz zapłaty Klienci Holenderscy Nieruchomości Ochrona wizerunku podmiotów gospodarczych i osób fizycznych w internecie Służebność przesyłu Wywłaszczenie nieruchomości Ubezpieczenia społeczne, emerytury i renty Opłata skarbowa ViaToll Ekstradycja i europejski nakaz aresztowania Kolejnictwo Pranie brudnych pieniędzy Postępowanie egzekucyjne i zabezpieczające Umowy nieruchomości Adwokat polsko-angielski Adwokat polsko-niemiecki Zakładanie, przekształcenie i likwidacja spółki akcyjnej Prawo francuskie Mienie zaburzańskie Prowadzenie sprawy adwokat Warszawa Adwokat od spraw dotyczących narkotyków