Sprawy gospodarcze i obsługa prawna firm

Podkreślenie Adwokata

kom: 723 639 158

OBSŁUGA PRAWNA FIRM - SPRAWY GOSPODARCZE - ADWOKAT ŁÓDŹ ZGIERZ

sprawy gospodarcze ŁódźSprawy gospodarcze? Tzn. w czym możemy Ci pomóc? W dzisiejszych czasach prowadzenie własnej działalności gospodarczej wymaga od przedsiębiorców sprawnego poruszania się w gąszczu ciągle zmieniających się przepisów prawnych. Przedsiębiorcy w zasadzie codziennie napotykają problemy z wielu dziedzin prawa m.in. z zakresu prawa pracy, prawa podatkowego, karno-skarbowego, czy administracyjnego. Nic dziwnego, że osoba prowadząca własny biznes nie ma czasu na śledzenie nieustannych zmian w prawie.

Tak jak na co dzień korzystamy z usług zewnętrznych firm specjalizujących się w ściśle określonym zakresie np. informatyków, księgowych, czy nawet firm konserwujących klimatyzację, tak należałoby się zastanowić, czy nie warto skorzystać z kompleksowej pomocy prawnej adwokata, który doradzi i pomoże w wielu dziedzinach prawa. Pomoc adwokata przy prowadzeniu działalności gospodarczej może się okazać nieoceniona. Na pierwszy rzut oka taka pomoc może wydawać się zbędna, niemniej żadna szanująca się firma nie pozwoli sobie na fuszerkę. Niejednokrotnie spotykaliśmy się w swojej praktyce z przypadkami, kiedy to przedsiębiorcy przez swoją lekkomyślność, czy zaniechania wpadali w gigantyczne kłopoty prawne, których z łatwością można było unikać, począwszy od źle sformułowanych umów, braku zabezpieczenia w sposób należyty swoich interesów w negocjowanych kontraktach, kończąc na odpowiedzialności karno-skarbowej.

Należy pamiętać, że adwokat świadczy swoją pomoc prawną nie tylko na etapie spraw sądowych, ale również pomoc taka może być udzielana w bieżącym funkcjonowaniu firmy. Pomoc ta może mieć formę doraźnego doradztwa przy konkretnych problemach prawnych bądź też formę stałej, kompleksowej opieki prawnej nad przedsiębiorstwem.

Powierzenie obsługi prawnej przedsiębiorstwa adwokatowi zapewnia zdecydowanie większe bezpieczeństwo w działaniu, pomaga kreować pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa na zewnątrz i pozwala przedsiębiorcy skoncentrować się na bieżącej działalności swojej firmy.

W ramach obsługi prawnej przedsiębiorstw nasza Kancelaria Adwokacka zapewnia m.in.: bieżące doradztwo prawne w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, skarbowego, prawa pracy, czy prawa administracyjnego; sporządzanie opinii prawnych; przygotowywanie oraz negocjowanie projektów umów; reprezentowanie przedsiębiorcy przed urzędami oraz sądami powszechnymi i administracyjnymi; wsparcie prawne na etapie postępowania egzekucyjnego i pomoc w windykacji niezapłaconych wierzytelności; obsługę w zakresie Krajowego Rejestru Sądowego.

Pamiętaj, stała współpraca z adwokatem to komfort i pewność stosowania optymalnych rozwiązań prawnych, opartych na aktualnych rozwiązaniach i możliwościach. Pamiętaj również, że wsparcie prawne adwokata to również gwarancja zachowania pełnej poufności w ramach obowiązującej tajemnicy adwokackiej.

Kancelaria Adwokacka Adwokata Piotra Sęka w Łodzi i Zgierzu posiada bogate doświadczenie w reprezentacji przedsiębiorców przed sądami gospodarczymi i administracyjnymi nie tylko w Łodzi, ale na terenie całego Kraju. Zapraszamy do odwiedzenia podstrony „Zaufali nam” celem zweryfikowania udzielonych nam rekomendacji.

Słowa kluczowe: adwokat Łódź, prawo gospodarcze, adwokat Łódź sprawy karne, obsługa prawna firmy, dobry obrońca Łódź, prawnik Łódź, porady prawne Łódź, odszkodowania Łódź, dobry adwokat od spraw gospodarczych